Moderní japonská kamna

+420 485 172 601


10 důvodů proč koupit kamna Zibro

 1. Snadno přenosná
  Výsledkem jedinečné konstrukce je velmi nízká hmotnost ( 8 – 11 kg). Nepotřebují žádné připojení na energie ( s výjimkou kamen Laser) a díky dokonalému systému spalování ani komín. Výrobek je proto víceúčelově použitelný a to jak v bytě, tak i na chatě či chalupě. Stejně tak je můžete použít v dílně, garáži či skleníku. Hodí se všude tam, kde se potřebujete rychle,bezpečně a efektivně ohřát.Kamna můžete např. ráno využít v kuchyni,odpoledne ve studovně a večer v pokoji u televize. V pátek je vložíte do kufru svého vozu a topíte celý víkend na chatě.
 2. Úsporná v přechodném období
  Váš dům bývá studený na jaře i na podzim, v době, kdy není rentabilní využívat centrální vytápění pro jednu nebo dvě místnosti. Díky unikátnímu způsobu předávání tepla (kombinace infračerveného záření a ohřevu vzduchu), máte teplotní pohodu ihned a to v místě kde potřebujete. Odpadají tedy ztráty na zátop, t.j na ohřev topného media, vzduchu a konstrukce stavby . Teplo začínáte vnímat 5 minut po zapálení a to při relativně nízkých spotřebách energie. Jsou proto velmi výhodná také pro krátké pobyty např. v klubovnách, chatách apod.
 3. Úsporná v hlavní topné sezóně
  Unikátní způsob předávání tepla umožňuje udržovat teplotu vzduchu pod vnímanou teplotou ( cca o 6ºC) a tím výrazně snižovat tepelné ztráty objektu ( 1ºC = 7 % topných nákladů). Díky infračervené složce tepla ( toto teplo nelze odvětrat) zaručují kamna splnění podmínek doporučené ventilace, aniž by byla snížena teplotní pohoda.
 4. Příjemná
  Infračervené teplo je pociťováno jako příjemné teplo (ekvivalent slunečního záření). Teplota je pociťována ve vertikální ose rovnoměrně (odpadá pocit zábnoucích nohou). Kamna nezpůsobují průvan,pohyb vzduchu je minimální,snižuje se víření prachu.
 5. Bezpečná
  Celý nabízený sortiment kamen je vyráběn podle nejpřísnějších mezinárodních norem kvality. Vestavěné bezpečnostní prvky jsou v souladu s přísnými normami CE. Kamna jsou využívány ku všeobecné spokojenosti v milionech domácností po celém světě a nebyl zaznamenán případ ohrožení života či zdraví.
 6. Bez dalších investic
  Kamna topí bez přípojky do komína a nepotřebují žádné vyšší elektrické jištění jako např.elektrické přímotopy.
 7. Náhradní zdroj tepla při výpadku energií
  Kamna jsou nezávislá na přívodu energií (plyn a el.energie) a tím pádem použitelná za jakýchkoliv okolností.
 8. Rychlý náběh tepla
  Náběh tepla do 5 minut po zapálení umožňuje komfortní přípravu jiného provozně levnějšího zdroje, jako např. krbu na dřevo.
 9. Ekologická
  Kamna spalují speciální chemicky čisté,odsířené a bezvodnatí palivo pod obchodním označením Zibro Extra. Díky dokonalému spalování je dosahováno účinnosti až 99,9 % a proto emise do vnějšího prostředí jsou zcela zanedbatelné. Spotřeba paliva je navíc extrémně nízká 0,1 litru na 1 kWh tepelného výkonu. Osálání stěn spojené s ventilací snižuje jejich vlhkost a tím zabraňuje tvoření plísní v domácnostech.
 10. Snadno ovladatelná
  Kamna jsou vybavena promyšlenými doplňky jako je elektrické zapalování na monočlánky (netýká se modelů Laser), ukazatel hladiny paliva a oddělitelná provozní nádrž pro jednoduché doplňování paliva mimo kamna. V ceně kamen je také ruční čerpadlo na přečerpávání paliva z kanystru do provozní nádrže.

Výhody proti jiným přímotopům:

Proti elektrickým:

 • větší vyzařovací výkon
 • konvekční složka předávání tepla ohřívá vzduch a proto je mnohem rychlejší vytváření teplotní pohody.

Proti plynovým:

 • kvalitnější palivo a lepší spalování
 • menší váha a rozměr
 • větší bezpečnost
 • nezávislost na bombě

Kamna Turbo-Model London Kamna Turbo-Model London Kamna Laser-Model SRE 228 Kamna Laser-Model SRE 228© 2018, Procalor, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑